Så här spelas Futsal-DM i November

 

Futsal-DM Damseniorer

09:00

Forsby FF - Romfartuna GIF

 

Bombardier Arena A-hall

09:00

IFK Västerås FK Dam div 2 - Gideonsbergs IF Dam

 

Bombardier Arena C-hall

10:00

Gideonsbergs IF Dam - Tillberga IK

 

Bombardier Arena A-hall

10:00

Norrby SK - Romfartuna GIF

 

Bombardier Arena C-hall

12:00

IFK Västerås FK Dam div 2 - Forsby FF

 

Bombardier Arena C-hall

12:00

Tillberga IK - Norrby SK

 

Bombardier Arena A-hall

Futsal-DM Herrseniorer Gr 1

13:00

FC Europe Juniors 1 - Munktorps BK

 

Bombardier Arena A-hall

13:00

Gideonsbergs IF - Babylon FK

 

Bombardier Arena C-hall

14:30

FC Europe Juniors 1 - Babylon FK

 

Bombardier Arena A-hall

14:30

Munktorps BK - Gideonsbergs IF

 

Bombardier Arena C-hall

16:00

Babylon FK - Munktorps BK

 

Bombardier Arena C-hall

16:00

Gideonsbergs IF - FC Europe Juniors 1

   

Futsal-DM Herrseniorer Gr 2

13:30

Afghanska FC 1 - Himmeta IF A

 

Bombardier Arena A-hall

13:30

Tillberga IK Fotboll Tillberga IK, Herr - Ramnäs IF

 

Bombardier Arena C-hall

15:00

Ramnäs IF - Afghanska FC 1

 

Bombardier Arena A-hall

15:00

Tillberga IK Fotboll Tillberga IK, Herr - Himmeta IF A

 

Bombardier Arena C-hall

16:30

Afghanska FC 1 - Tillberga IK Fotboll Tillberga IK, Herr

 

Bombardier Arena A-hall

16:30

Himmeta IF A - Ramnäs IF

 

Bombardier Arena C-hall

Futsal-DM Herrseniorer Gr 3

11:00

IK Oden - Bosnisk SK

 

Bombardier Arena A-hall

11:00

Kazakiska Kultur & IF - Romfartuna GIF Herrar

 

Bombardier Arena C-hall

12:30

Bosnisk SK - Kazakiska Kultur & IF

 

Bombardier Arena A-hall

12:30

Elastico FC - IK Oden

 

Bombardier Arena C-hall

14:00

Kazakiska Kultur & IF - Elastico FC

 

Bombardier Arena A-hall

14:00

Romfartuna GIF Herrar - Bosnisk SK

 

Bombardier Arena C-hall

15:30

Elastico FC - Romfartuna GIF Herrar

 

Bombardier Arena A-hall

15:30

IK Oden - Kazakiska Kultur & IF

 

Bombardier Arena C-hall

17:00

Bosnisk SK - Elastico FC

 

Bombardier Arena A-hall

17:00

Romfartuna GIF Herrar - IK Oden

 

Bombardier Arena C-hall

Futsal-DM Herseniorer Slutspel

18:00

Bästa 2:an - Vinnare Grupp 1

 

Bombardier Arena A-hall

18:00

Vinnare Grupp 3 - Vinnare Grupp 2

 

Bombardier Arena C-hall

19:00

Vinnare i match 210023002 - Vinnare i match 210023001

 

Bombardier Arena A-hall




Kommentarer

Vilken datum spelas futsal-DM?


Kom ih�g






Trackback